Zmývateľná omaľovánka stavba

Neohodnotené

Opakovane použiteľná zmývateľná omaľovánka.

 

€26,90 €26,90 / 1 ks
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
3.10.2023
Kód: 1236
Zmývateľná omaľovánka stavba
Neohodnotené

Podrobný popis

Opakovane použiteľná a vymazateľná kniha obsahuje 8 kresliacich strán a sadu 4 našich ocenených bezprašných ButterStix®. Jednoducho utrite svoju knihu vlhkou handričkou, aby ste vymazali svoje značky ButterStix® bez neporiadku, a vytvárajte znova a znova.

Ideálne pre domácnosť, školu, cestovanie, stolovanie a ďalšie.

 Omaľovánky Jaq Jaq Bird Color it a Go sú zmazateľné. Osem opakovane použiteľných strán šetrí prírodu.Opakovane použiteľné maľovanky Color it & Go majú obrázky na vyfarbenie a prázdne strany, aby ste uvoľnili svoju kreativitu. Všetky omaľovánky Color it & Go sa dodávajú aj so 4  pastelkami ButterStix®. Čistite vlhkou handričkou a stránky znova a znova vyfarbujte. Vhodné pre deti staršie ako 3 roky. Veľkosť po zložení cca 20,5 x 20,5 cm. Zábavné sfarbeniebez neporiadku .Sada 4 netoxických ButterStix v balení  Budujte motorické zručnostiVstavané úložné vrecko pre ButterStix®® Netoxický, bez BPA a ftalátov. Vek 3+

  • VŽDY OTESTUJTE VYMAZATEĽNOSŤ BUTTERSTIX® PRI APLIKÁCII NA AKÝKOĽVEK POVRCH, KTORÝ NIE JE JAQ JAQ BIRD®. NENECHÁVAJTE HO DLHŠÍ ČAS NA POVRCHOCH.


    Wishy Washy Markers a Mini Wishy Washy Markers (obe sa predávajú samostatne) sú tiež kompatibilné s týmto produktom